MARIKEN
Maar bovenal is dit het verhaal van… Mariken!
Het meisje dat geen moeder had…maar wel de hele wereld
- vanaf 10 jaar (ook schoolvoorstellingen)
- Mét bijhorende lesmap (gratis)
- Acteurs
- Tom Ternest (o.a. De Queeste, Studio Orca, 'Bevergem') / Andy Van Kerschaever (o.a. Luca Drama, Het Paleis, Ro Theater, Raf)
- Anke Jochems (o.a. Luca Drama, Tieret, De Kolonie MT) / Debbie Crommelinck (o.a. Amika, NTGent, TG De Link)
- Leen Neirynck (o.a. ULE, De KnetterKwabMachine) / Semele Uyttenbroeck (o.a. Messia, Kamaleonie, Academie Maastricht)
- Jan Verleyen (o.a. ULE, De Schaduw, Farcetheater, De KnetterKwabMachine)
- Muziek: Micha Vandendriessche (o.a. ULE, Thou, An Pierlé, Airkesmachine)
- Regie: Domien Van Der Meiren (o.a. NT Gent, ARCA, Academie Maastricht)
- Bewerking: Jibbe Willems (Toneelacademie Maastricht)
- Duur: ongeveer 70 minuten
- Uitkoopsom via Collage: https://www.huubcolla.be/ - (+32) 0485 71 61 57 of info@huubcolla.be
Met de medewerking van Zaal De Brug en Gemeente Kluisbergen
Interesse? Contacteer 'Collage': https://www.huubcolla.be/ - (+32) 0485 71 61 57 of info@huubcolla.be
TRY OUT • GC De Brug (Kluisbergen) - 6 februari 2018 NM
TRY OUT • GC De Brug (Kluisbergen) - 7 februari 2018 AV
TRY OUT • GC De Brug (Kluisbergen) - 8 februari 2018 AV
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Woeker (Oudenaarde) - 2 oktober 2019 10u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Woeker (Oudenaarde) - 2 oktober 2019 13u30
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Woeker (Oudenaarde) - 3 oktober 2019 10u00
FAMILIEVOORSTELLING • CC De Woeker (Oudenaarde) - 3 oktober 2019 19u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Woeker (Oudenaarde) - 4 oktober 2019 10u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Woeker (Oudenaarde) - 4 oktober 2019 13u30
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Spil (Roeselare) - 8 oktober 2019 10u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Spil (Roeselare) - 8 oktober 2019 13u30
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Spil (Roeselare) - 9 oktober 2019 10u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Ververij (Ronse) - 15 oktober 2019 10u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Ververij (Ronse) - 15 oktober 2019 13u30
SCHOOLVOORSTELLING • GC Forum (Wervik) - 16 oktober 2019 13u30
SCHOOLVOORSTELLING • CC Kapellen (Kapellen) - 19 oktober 2019 10u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC Kapellen (Kapellen) - 19 oktober 2019 13u30
SCHOOLVOORSTELLING • CC Kapellen (Kapellen) - 22 oktober 2019 10u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC Casino (Blankenberge) - 6 november 2019 13u30
HERNEMING 2020:
SCHOOLVOORSTELLING • CC Ardooie (Ardooie) - 21 februari 2020 VM
SCHOOLVOORSTELLING • CC Ardooie (Ardooie) - 21 februari 2020 NM
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Woeker (Oudenaarde) - 5 maart NM
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Meent (Beersel) - 9 maart 13u30
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Meent (Beersel) - 10 maart 10u30
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Meent (Beersel) - 10 maart 13u30
CORONA (2020 - 2021)
HERNEMING 2022:
FAMILIEVOORSTELLING • CC De Woeker (Oudenaarde) - 14 april NM
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Schakel (Waregem) - 21 april 10u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Schakel (Waregem) - 21 april 14u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC Evergem (Evergem) - 26 april 10u00
SCHOOLVOORSTELLING • CC Evergem (Evergem) - 26 april 13u45
SCHOOLVOORSTELLING • CC Gasthuis (Aarschot) - 3 mei 10u30
SCHOOLVOORSTELLING • CC Gasthuis (Aarschot) - 3 mei 13u30
SCHOOLVOORSTELLING • CC Kruispunt (Diksmuide) - 5 mei 10u30
SCHOOLVOORSTELLING • CC Kruispunt (Diksmuide) - 5 mei 13u30
SCHOOLVOORSTELLING •GC De Wiek (Zele) - 9 mei 10u30
SCHOOLVOORSTELLING • GC De Wiek (Zele) - 9 mei 13u20
SCHOOLVOORSTELLING • CC Zoetegem (Zottegem) - 10 mei VM
SCHOOLVOORSTELLING • CC Zoetegem (Zottegem) - 10 mei NM
SCHOOLVOORSTELLING • CC Spikkerelle (Avelgem) - 12 mei VM
SCHOOLVOORSTELLING • CC Spikkerelle - (Avelgem) - 12 mei NM
SCHOOLVOORSTELLING • GC De Zwalmparel (Zwalm) - 17 mei NM
SCHOOLVOORSTELLING • CC De Mastbloem (Kruisem) - 18 mei 9u30
SCHOOLVOORSTELLING • OC Leieland (Wielsbeke) - 19 mei NM
SCHOOLVOORSTELLING • CC Zwaneberg (Heist-o/d-Berg) - 24 mei 10u30 SCHOOLVOORSTELLING • CC Zwaneberg (Heist-o/d-Berg) - 24 mei 13u30